Starvsfólk

Leiðslan

Jan Ziskasen

Samtaksstjóri
Leiðslan

Hans Jákup Langgaard

Stjóri, FT Samskifti
Leiðslan

Páll H. Vesturbú

Stjóri, NET
Leiðslan

Edvard í Skorini Joensen

Stjóri, Televarpið
Leiðslan, Televarpið

Jóna Olsen

Tekniskur stjóri
Leiðslan, Tøkni

Símun Skaalum

Fíggjarstjóri
Leiðslan, Fíggjardeildin

Eva Skeel Nolsø

HR- og marknaðarstjóri
Leiðslan, Starvsfólkadeildin, Marknaðardeildin

John Syderbø

Produktstjóri
Leiðslan, Produktdeildin

Stjórnardeildin

Anna Dahl-Olsen

Skrivari
Stjórnardeildin

Starvsfólkadeildin

Eva Skeel Nolsø

HR- og marknaðarstjóri
Leiðslan, Starvsfólkadeildin, Marknaðardeildin

Rakul Svabo Róadóttir

HR-ráðgevi
Starvsfólkadeildin

Vinnudeildin

Rúni Nolsøe

Deildarleiðari
Vinnudeildin

Arnfinn Langgaard

Vinnuráðgevi
Vinnudeildin

Eiler Rasmussen

Vinnuráðgevi
Vinnudeildin

Fríðgerð M. Ellefsen

Vinnuráðgevi
Vinnudeildin

Levi Tróndarsson Nybo

Vinnuráðgevi
Vinnudeildin

Jakup Eydnugarð

Vinnuráðgevi
Vinnudeildin

Hermod Gásadal

Teknikari
Vinnudeildin

Dávið Jacobsen

Teknikari
Vinnudeildin

Jákup Oluf á Lakjuni

Avloysari
Vinnudeildin

Marknaðardeildin

Eva Skeel Nolsø

HR- og marknaðarstjóri
Leiðslan, Starvsfólkadeildin, Marknaðardeildin

Áki Leitisstein Hansen

Marknaðarfólk
Marknaðardeildin

Tróndur Dalsgarð

Marknaðarfólk
Marknaðardeildin

Lív Egilsdóttir Olsen

Samskipari
Marknaðardeildin

Heini Festirstein

Grafikari
Marknaðardeildin

Birita Jacobsen

Marknaðarfólk, lestrarstarv
Marknaðardeildin

Sona

Ólavur Simonsen

Deildarleiðari, Sona
Sona

Rudi Persson

Web-mennari
Sona

Produktdeildin

John Syderbø

Produktstjóri
Leiðslan, Produktdeildin

Heini Mohr Hermansen

Produktleiðari
Produktdeildin

Anna Katrina Oladóttir Arge

Produktleiðari
Produktdeildin

Pætur Magnussen

Verkætlanarleiðari
Produktdeildin

Jesper Markling

Skipanarmennari
Produktdeildin

Kundatænastan

Anita Drewsen

Deildarleiðari
Kundatænastan, Support og veitingar

Halgerð Á. Johannessen

Samskipari
Kundatænastan

Katrin Jóhanna Poulsen

Móttøkufólk
Kundatænastan

Ann Britt Gerster

Móttøkufólk
Kundatænastan

Oluffa á Høvdanum

Kundaráðgevi
Kundatænastan

Gunna Andrésen

Kundaráðgevi
Kundatænastan

Súsanna Hammer

Kundaráðgevi
Kundatænastan

Eydna Johannesen

Kundaráðgevi
Kundatænastan

Eileen Hammer Egholm

Kundaráðgevi
Kundatænastan

Maiken Jensen

Kundaráðgevi
Kundatænastan

Hansa Heinadóttir

Skrivstovulærlingur
Kundatænastan

Simona Marianna Mikkelsen

Skrivstovulærlingur
Kundatænastan

Support og veitingar

Anita Drewsen

Deildarleiðari
Kundatænastan, Support og veitingar

Eliesar Wiegand

Samskipari, Support
Support og veitingar

Osvald Joensen

Samskipari fyri veitingar
Support og veitingar

John Holgarsson Johansen

Teknikari, Apple verkstaðið
Support og veitingar

Rúni Hansen

Supportari
Support og veitingar

Petur Krisjan Schrøter-Thomsen

Supportari
Support og veitingar

Jóhan Niclasen

Supportari
Support og veitingar

Anna Djurhuus

KT-supportlærlingur
Support og veitingar

Terji Torbein Dam

Supportari
Support og veitingar

Hans Dávid Eydnugarð

Supportari
Support og veitingar

Áron Reinert Fjallheim

Supportari
Support og veitingar

Pætur Ellingsgaard Rasmussen

Supportari
Support og veitingar

Rasmus Son Mørkøre

Avloysari, Supportari
Support og veitingar

Døgg Tyril

Avloysari, supportari
Support og veitingar

Telebúðir

Kristina Mouritsen

Telebúðarleiðari
Telebúðir

Julian Ronaldsson

Innkeypari
Telebúðir

Búgvi Hentze Thomsen

Bólkaleiðari, Tórshavn og Sørvágur
Telebúðir

Borghild Tróndardóttir

Bólkaleiðari, Saltangará og Klaksvík
Telebúðir

Marita Vestergaard í Lágabø

Samskipari, Tvøroyri
Telebúðir

Katrin Olsen

Søluráðgevi, Tórshavn og Hoyvík
Telebúðir

John G. Tróndheim

Søluráðgevi, Tórshavn og Hoyvík
Telebúðir

Petur Anker Poulsen

Handilslærlingur, Tórshavn og Hoyvík
Telebúðir

Tóki Jacobsen

Handilslærlingur, Tórshavn og Hoyvík
Telebúðir

Barba Svabo Hansen

Søluráðgevi, Tórshavn og Hoyvík
Telebúðir

Jákup Oluf á Lakjuni

Avloysari, Tórshavn og Hoyvík
Telebúðir

Jóna Jakobsen

Søluráðgevi, Saltangará
Telebúðir

Sebastian Christensen

Søluráðgevi, Saltangará
Telebúðir

Charlotta Mikkelsen

Søluráðgevi, Klaksvík
Telebúðir

Patrick Poulsen

Søluráðgevi, Saltangará og Klaksvík
Telebúðir

Irena Jespersen

Søluráðgevi, Tvøroyri
Telebúðir

Sunnva Kjærbo

Søluráðgevi, Tvøroyri
Telebúðir

John Jacobsen

Handilslærlingur, Tvøroyri
Telebúðir

Tøkni

Jóna Olsen

Tekniskur stjóri
Leiðslan, Tøkni

Arthur B. Olsen

Deildarleiðari, Data
Tøkni

Hallur Holm Johannessen

Deildarleiðari, Menning
Tøkni

Sveinbjørn Jakobsen

Deildarleiðari, Rakstur
Tøkni

Erland Jensen

Deildarleiðari, Tele
Tøkni

Jaspur Højgaard

Verkætlanarleiðari
Tøkni

Poul Poulsen

Skipanarumsitari, Data
Tøkni

Rúni Kirke

Skipanarumsitari, Data
Tøkni

Johannes Johansen

Skipanarumsitari, Data
Tøkni

Lars Jensen

Skipanarumsitari, Data
Tøkni

Ragnar Sandberg Mikkelsen

Skipanarumsitari, Data
Tøkni

Jóhann Østerø

Mennari, Menning
Tøkni

Demmus Højgaard Hentze

Mennari, Menning
Tøkni

Fróði Samuelsen

Mennari, Menning
Tøkni

Ingolf Gaard

Mennari, Menning
Tøkni

Óli Joensen

Mennari, Menning
Tøkni

Esbern á Geilini

Mennari, Menning
Tøkni

Lív Olsen

Verkætlanarfólk, Menning
Tøkni

Píl Reinert

Skipanarumsitari, Rakstur
Tøkni

Ulla Stenberg

Skipanarumsitari, Rakstur
Tøkni

Katrin á Mýrini Næss

Skipanarumsitari, Rakstur
Tøkni

Jákup Pauli Lervig

Skipanarumsitari, Rakstur
Tøkni

Kári Planck

Skipanarumsitari, Rakstur
Tøkni

Áki Siggertsson Nielsen

Skipanarumsitari, Tele
Tøkni

Robin Kjeld

Skipanarumsitari, Tele
Tøkni

Atli Joensen

Skipanarumsitari, Tele
Tøkni

Ari Torkilsson Johannesen

Skipanarumsitari, Tele
Tøkni

Bárður Sandberg Joensen

Skipanarumsitari, Tele
Tøkni

Magni Joensen

Skipanarumsitari, Tele
Tøkni

Martin Pauli D. Jacobsen

Skipanarumsitari, Tele
Tøkni

Arnfinnur Helmsdal

Skipanarumsitari, Tele
Tøkni

Brandur Dalsgarð

Skipanarumsitari, Tele
Tøkni

Rani Høgnason Hansen

Starvslesandi
Tøkni

Ólavur Dam Jacobsen

Skipanarumsitari, Tele
Tøkni

Kyrri Ellefsen

Lærlingur
Tøkni

Fíggjardeildin

Símun Skaalum

Fíggjarstjóri
Leiðslan, Fíggjardeildin

William Joensen

Fíggjarfrøðingur
Fíggjardeildin

Finnbjørn Simonsen

Virkisráðgevi
Fíggjardeildin

Emil Biskopstø

Fíggjarfrøðingur
Fíggjardeildin

Rógvi Jakobsen

Fíggjarfrøðingur
Fíggjardeildin

Roknskapardeildin

Óluva Johansen

Roknskaparleiðari
Roknskapardeildin

John Ísheim

Roknskaparfólk
Roknskapardeildin

Herdis Næss

Roknskaparfólk
Roknskapardeildin

Hallur Durhuus

Roknskaparfólk
Roknskapardeildin

Jonli í Dali

Roknskaparfólk
Roknskapardeildin

Birgit Haraldsen

Roknskaparfólk
Roknskapardeildin

Susan Mørkøre

Roknskaparfólk
Roknskapardeildin

Ruth Winther

Roknskaparfólk
Roknskapardeildin

Selma Clementsen

Roknskaparfólk
Roknskapardeildin

Sunnva Kjærbo

Roknskaparfólk
Roknskapardeildin

Televarpið

Edvard í Skorini Joensen

Stjóri, Televarpið
Leiðslan, Televarpið

Bogi Hammer

Samskipari
Televarpið

Petur Andrias Højgaard Jacobsen

Mennari
Televarpið

Goymslan

Leif Ellingsgaard

Deildarleiðari
Goymslan

Jóhann Eli Jacobsen

Bilmekanikari
Goymslan

Maiken Eriksen

Goymslufólk
Goymslan

Hans Black

Goymslufólk
Goymslan

Rannvá Vesturklett

Goymslufólk
Goymslan